26.10.12

Сервіс для створення постерів Glogster.

Сервіс Glogster був запущений у 2007 році. Він є соціальною мережею, яка дозволяє користувачам створювати безкоштовні інтерактивні плакати, або Glogs. "Glog"- скорочення від "графічний блог", є інтерактивним мультимедійним зображенням. Це виглядає як плакат, але читачі можуть взаємодіяти з контентом.

Хоча більшість користувачів у Glogster - це підлітки,  інструмент  використовується для реклами, а також для створення резюме.

Glogster надає онлайнове середовище для розробки інтерактивних плакатів. Користувач додає текст, зображення, фотографії, аудіо (MP3), відео, спецефекти, анімацію та інші елементи в своїх Glogs для створення мультимедійних Інтернет-творінь. 


Плакати можуть використовуватися спільно з іншими користувачами на сайті, вбудовуватися в зовнішні вікі або блоги, роздруковуватися у PDF. Ними можна поділитися у багатьох соціальних мережах, таких як Facebook і Twitter. Glogs також можуть бути експортовані і збережені на комп'ютері.

Я цей сервіс використала для створення постеру. Зареєструватися на сервісі можна через акаунт у Facebook, хоча треба буде все одно ввести логін і електронну адресу. для створення Glogу слід натиснути на кнопці CREATE NEW GLOG і обрати один з невеликої кількості шаблонів. У результаті буде надано поле для діяльності, на якому можна розміщувати текст, графіку, відео, анімацію та аудіо.
Можу показати проміжний результат того, що робила я:


Плюси сервісу:
  • достатня кількість інструментів для створення різноманітних плакатів (обрамлення фотографій, додавання тексту в різноманітні за формою блоки, зміна тла і кольору елементів);
  • швидкість і зручність роботи;
  • налаштування приватності.

Мінуси:
  • текст можна лише додавати ,вставляти з інших документів у мене не вийшло;
  • копіювати і вставляти текст можна лише у межах постеру.Крім того існує такий сервіс як Glogster EDU. Він був запущений в 2008 році, щоб служити освітнім співтовариствам. Glogster EDU дозволяє вчителям та учням використовувати Glogs в якості навчального посібника і поділитися своїми Glogs в приватній віртуальній класної кімнати.

У той час як оригінальна версія Glogster використовується в основному підлітки , Glogster EDU призначена в основному для викладачів і студентів. В даний час 7500000 студенти та викладачі зареєстровані на Glogster EDU. Glogster EDU є свого роду системою управління навчанням. Вчителі можуть створювати проекти, презентації та завдання, повноцінної роботи студентів, і спілкуються зі студентами в Інтернеті.

Приклад Glogу
Платформа також включає інструменти для малювання.
На Ютубі є канал, присвячений Glogster EDU.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...