17.06.10

Twiducate.com - безкоштовний ресурс для педагогів

Twiducate.com це безкоштовний ресурс для педагогів, розроблений в 2009. Його мета полягає у створенні середовища для викладачів і студентів для продовження процесу навчання за межами класної кімнати у соціальному мережевому середовищі.


Існує багато сайтів соціальних мереж, однак контроль змісту у них відсутній. Крім того, багато соціальних мереж постійно блокується брандмауерами школи і адміністраторами через нецензурний зміст.


за допомогою сервіса Twiducate.com викладачі та студенти можуть створювати приватну мережу для безпечного навчання в онлайновому режимі.


Багато студентів вже використовують сайти соціальних мереж. Чому б не дати їм можливості для розвитку їх навчання в такому середовищі, але з контролем видимість і змісту.


Для реєстрації треба натиснути на посиланні Sign Up Now.


Студенти можуть зареєструватися за запрошенням учителя або організувавши свій клас і запросивши до нього інших студентів.
У формі для реєстрації треба заповнити такі відомості:

Ім'я:
E-mail:
Пароль:
Школа:
Район:
Посада:
Клас Назва:
Клас Номер:
Клас / Рік:
Погодження з Умовами надання послуг.


За бажанням можна відредагувати профіль, натиснувши на (Edit).


1. Important Dates (Важливі дати)
Додати терміни і події у мережі. Вони з'являться в правій стороні панелі.


2. Share resources with your students (Спільне використання ресурсів з вашими студентами):
Додати закладку в клас мережі. Вони з'являться в правій стороні панелі.


3. Manage Students (Управління студентами):


Додати: (Підказка: використовуйте псевдонім або тільки по імені.)


Після додавання студентів, поряд з їх іменем з'являється пароль, який вони мають використовувати у процесі входу у клас.


Ви можете переглядати повідомлення від конкретних людей, натиснувши на їхнє ім'я. Ви можете шукати повідомлення за ключовими словами у верхній частині цього розділу.


Змінити чи додати відомості до профілю можна натиснувши на profile. Там можна додати відомості біографічного характеру і змінити часовий пояс.Обов'язково поставте галочку біля Don't allow students to edit and delete their own posts.


Для додавання фото треба натиснути на кнопочці Avatar і обрати з наявної галереї. Нажаль можливості для завантаження свого не передбачено.Ось так після редагування виглядає моя домашня сторінка, де можна додавати записи.
При опублікуванні повідомлення виникло дві незручності:
1. Текст українською чи російською мовами набрати у полі неможливо - виходять квадратики 9проблеми з кодуванням). Можна лише набрати у текстовому редакторі, причому лише шрифтом Arial, скопіювати і вставити у поле запису.
2. Малюкни можна лише вставляти шляхом вказання URL, а не завантаження.
3. Автоматично не приходять повідомлення про якісь дії у класі.


Загалом сервіс можна використовувати, є надія, що він далі буде розвиватися і будуть введені нові функції.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...