01.10.10

5 безкоштовних утиліт для завантажування або створення субтитрів до фільмів

Субтитри грають дуже важливу роль для фільму. Якщо у вас слабкий слух чи ви дивитеся фільм іноземною мовою, то ви можете скористатися субтитрами, і вам все стане зрозумілим. Якщо ви запозичили у друзів або взяли у відео-прокаті DVD, то в ньому напевно є субтитри. Але якщо ви завантажуєте фільми з Інтернету, то в таких файлах лише в рідкісних випадках можна виявити субтитри.

Існує безліч безкоштовних утиліт, за допомогою яких ви можете отримати субтитри до фільму або ТБ-програми. Такі утиліти допомагають вам відшукати потрібні субтитри, а деякі мають функцію ручного створення власних субтитрів. Ознайомтеся з даною підбіркою корисних утиліт, яка складається з 5 програм для роботи з субтитрами.

01. Subs.toSubs.to дозволяє вам здійснювати пошук субтитрів до фільмів. Ви можете вибрати потрібну мову. Програма підтримує Фарсі, Іврит, словенську та інші мови. Більшість субтитрів включають в себе сам файл субтитрів й інформаційний файл про число кадрів в секунду.02. DivxSubtitlesDivxSubtitles - це ще одна он-лайн база даних субтитрів до фільмів. Сайт пропонує більш розгорнуті параметри пошуку, серед яких пошук по мові, формату файлу, за датою завантаження, за кількістю дисків, за найгіршою якістю, назвою фільму і так далі.

03. TVsubtitlesНе так вже й складно відшукати потрібні субтитри до фільму. Набагато складніше знайти субтитри до телевізійних шоу. За допомогою TVsubtitles ви можете здійснювати пошук субтитрів для багатьох ТВ-Шоу. Субтитри є різними мовами, включаючи англійську, французьку, польську, італійську, румунську та багато інших.

04. SubtitleSyncSubtitleSync дає вам можливість здійснювати пошук субтитрів до ТВ-програм та фільмів. До того ж додаток пропонує вам он-лайн додаток для синхронізації, розділення і з'єднання ваших файлів субтитрів. Якщо єдиний файл, який ви зуміли відшукати, не синхронізовано з фільмом, то цей додаток надасть вам велику послугу.

05. AegisubAegisub - це просунутий інструмент роботи з субтитрами. Додаток обов'язково потрібно встановлювати на ваш комп'ютер, є версії для Win, Mac і Unix. Ви можете використовувати Aegisub для створення субтитрів, а також для синхронізації їх з фільмами. Ви також можете відредагувати шрифт і розмір субтитрів за допомогою цього додатка. Існуючі файли субтитрів також можна змінити.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...