04.03.12

Навіщо нам Pinterest?


Останнім часом дуже часто з'явилося повідомлень щодо нового сервісу Pinterest: Його аудиторія за півроку зросла в 40 разів, за тривалістю перебування на цьому сервісі він випереджає Твітер і Фейсбук.
Отже, і мені стало цікаво, що то є за сервіс і що він нам може запропонувати для використання в освітніх цілях.

Для ознайомлення з цим сервісом портібен інвайт від друзів або треба зареєструватися і почекати запрошення. Я пішла іншим шляхом - натисла на кнопку Login, а потім скористалася кнопкою Login with Facebook. Сервіс відповів, що не може зайти через Facebook, проте швидко очунявся і видав мені запит на створення акаунту вже з моїм аватаром з Facebook.
Наступний крок після введення реєстраційних даних і кнопки "Створити акаунт" був вибір людей, інтереси яких були б мені до вподоби і я хотіла б за ними слідкувати.
Обираємо інтереси:Обираємо людей. Цікаво, що сервіс мені запропонував слідкувати на Pinterest за друзями з Facebook, які вже в ньому зареєструвалися.Натискаємо Create Boards і переходимо до ствоерння своїх пінів для дошки. Їх можна видалит чи додати з тих, що знаходяться праворуч, або вписати свої.
Потім сервіс запропонував мені встановити кнопку Pin it! у Chrom, з чим я і погодилася, натисла Start Pinning і отримала свою дошку інтересів від тих, за ким погодолася слідкувати.Симпатично, правда?
А такий вигляд має профіль на Pinterest, поки ви не додали до своїх дощок піни.Перелічу кілька особливостей Pinterest:
  1. Pinterest - це соціальна мережа, де обговорюються картинки і відбувається спілкуванні з іншими користувачами.
  2. Для «Піна» можна залишити коментар, встановити позначку «Подобається» або ж зробити «Рєпін», тобто опублікувати картинку у себе на сторінці.
  3. Кількість коментарів, «лайків» і «Рєпіна» показується під кожною картинкою, а також генерується код для вставки в блог.
  4. Підписуватися можна як на всі нові картинки користувача, так і тільки на ті, які відносяться до певних дощок (інтересів).
  5. Оновлення друзів показуються на стартовій сторінці сайту (Pinners you follow).
  6. Переглянути інші публікації можна обравши Everything, відео - Videos, популярні у Popular. У Gifts можна підібрати подарунок для друга. Інтеграція з Facebook: користувачі можуть використовувати логін Facebook для входу на сайт; сервіс може встановити картинку профілю, автоматично довантажуючи її з Facebook; автоматичний пошук на сайті всіх друзів з Facebook; всі дії, зроблені користувачем на Pinterest, можуть транслюватися в Facebook і відображатися в «Хроніці». 
  7. Згідно недавно опублікованого дослідження від Shareaholic, Pinterest дає більше реферального трафіку, ніж Google+, YouTube і LinkedIn, разом узяті. 
  8. Додавати картинки можна завантажуючи їх з жорсткого диску або за допомогою URL сторінки, з якої Pinterest завантажує всі картинки, а ви можете обрати ту, яка вам потрібна. Додавання відео наразі на стадії розробки. 
  9. Українською мовою назви дошки не публікуються, а опис піна можна написати українською.
  10. Піни можна редагувати і видалити.
Для освітнього процесу можна використовувати цей ресурс для збирання тематичних посилань, публікацій вражень від подій, обміну і обговорення з учнями знайдених матеріалів за певною темою тощо.
Сервіс дозволяє підключити за допомогою електронної пошти авторів дошки. Для цього у своєму профілі треба обрати потрібну вам дошку, натиснути Edit, і обрати Me + Contributors. Також у режимі редагування ви можете обрати категорію вашої дошки, за якою вас потім зможуть знайти користувачі.


Думаю можна знайти багато інших варіантів використання Pinterest  в освітніх цілях. Сервіс захоплює своїм акцентом на візуалізації, що є зручним для пошуку і більш ефективним для сприйняття інформації.

3 коментарі:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...