01.09.12

Thimble для створення веб-сторінок

Онлайн сервісів для створення веб-сторінок на нинішньому ринку ІТ-послуг достатньо. І Mozilla Foundation додала до цього року, запропонувавши користувачам свій - Thimble.

Thimble об'єднує в собі простий і зрозумілий візуальний HTML-редактор та засіб навчання.Дозволяє новачкам у веб-дизайні створювати сайти з попереднім переглядом в реальному часі з допомогою відповідної функціональності. Крім того,  Thimble (в перекладі з англійського "наперсток") попереджає користувача в разі помилки в ході розробки веб-сторінки і надає прості і зрозумілі пояснення, підкреслюючи тим самим свою спрямованість на "чайників" в області HTML.

HTML-редактор наперсток дозволяє створювати сайти як з нуля, так і за допомогою наявних шаблонів, і публікувати готові проекти за один клік.
Так виглядає Thimble з нуля

Так виглядає робота в Thimble над проектом Speak your Mind

Крім іншого, представлена ​​оновлена ​​сторінка Webmaker.org, де користувачі можуть знайти додаткові проекти, що мають відношення до  Thimble , а також інструменти на зразок Popcorn та X-Ray Goggles. При цьому в Mozilla підкреслюють, що ці кроки робляться в рамках стратегії по переходу людей від простого користування вебом до його створення.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...