16.02.13

Сервіси для створення інфографіки

Сайт piktochart.com сервіс для створення інфографіки онлайн.
Цей сервіс зручний тим, що не вимагає спеціальної реєстрації, можна авторизуватися, використовуючи акаунти fasebook або twitter.Після авторизації сервіс пропонує величезний вибір шаблонів для формування зображення.


 Після цього слід вибрати один з доступних шаблонів. Кожен шаблон має кілька колірних тем, так що загальна кількість варіантів дуже велика. Потім обраний вами шаблон завантажується в редактор, де ви зможете змінити його і наповнити своїми даними.


 Будь-який з існуючих елементів можна виділити мишкою і змінити його властивості або просто видалити. Крім цього, можна додавати будь-які заголовки, текстові коментарі, зображення і фігури. Картинки можна використовувати як з бібліотеки сервісу, так і завантажувати зі свого комп'ютера. Всі елементи розташовуються на полотні простим перетягуванням миші, точно так само змінюється їх розмір і пропорції. Таким чином, ми наповнюємо проект своїм вмістом, складаючи з нього як з цеглинок справжню історію, яка повинна підвести аудиторію до необхідного вам висновку.

Для побудови графіків, діаграм і схем існує спеціальний майстер, який за кілька простих кроків допоможе підібрати найбільш відповідний за формою і змістом спосіб представлення статистичних даних. Вводити конкретні значення можна як вручну, так і експортувавши вже існуючу у таблицю у форматі CSV. Коли все готово, залишається тільки натиснути кнопку Save в лівому верхньому кутку редактора і зберегти свою роботу в сховище сервісу Piktochart. За допомогою Download as можна завантажити свою інфографіку на жорсткий диск комп'ютера.Аналогічні сервіси 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...