23.07.13

Онлайн сервіси для створення тестів і організації тестування

Для створення тестів можна використовувати різні сервіси. Звернемо увагу на сервіси з російськомовним інтерфейсом. Всі ці сервіси мають великі колекції різноманітних тестів, які можна використовувати у навчанні.

БанкТестов РУ

У севісі можна безкоштовно створювати тести в будь-якій необхідній кількості. Вони будуть
доступні онлайн для всіх користувачів. Можна відслідковувати результати по всім створеним тестах.Для того, щоб створити онлайн тест і розмістити його в інтернеті, не потрібні якісь спеціальні знання. Тест створюється через web-інтерфейс на сайті: створюється питання, відповіді до них із зазначенням правильних відповідей або оцінками залежності від обраних відповідей. Також робляться варіанти розшифровок результатів залежно від набраної кількості балів.
У сервісі можна створювати графічні питання і відповіді, які містять картинки. -Відповіді на питання можуть бути неоднозначними, тобто включати вибір декількох
можливих варіантів відповідей на кожне питання. Кожен тест може містити різні типи питань. По кожному тесту можливий не тільки сумарний підрахунок балів по всьому тесту, але і по
кожній категорії питань окремо, що дозволяє вести моніторинг результатів
за кількома розрізами, наприклад, в одному тесті з математики можна роздільно
відслідковувати рівні володіння операціями додавання і множення.

Психологічні тести онлайн та офлайн

Тести створюються за допомогою конструктора тестів. Конструктор не є універсальним. З його допомогою можна створити тести, що мають визначену структуру і алгоритм роботи. Якщо ви хочете створити свій тест, то вам необхідно в першу чергу визначити
його тип.
1. Опитувальники з відповідями "так-ні"
2. Опитувальники з відповідями "вибір зі списку відповідей"

Сервіс Майстер-тест 

Майстер-Тест - це безкоштовний Інтернет-сервіс, який дозволяє створювати тести. Можна створювати як онлайн тести так і завантажити і проходити тест без підключення до Інтернету. І для цього не потрібно встановлювати на комп'ютер додаткові програми.
Основне завдання сервісу-допомагати проводити інтерактивне тестування знань студентів та учнів. Інші види онлайн тестів теж можна створювати в цьому сервісі. З прикладами тестів можна познайомитися на сайті АНО «Досягнення».

Портал "Твій тест"  

Це автоматизована система online тестування знань. Мета проекту "Твій тест" - надати вільний інструмент для організації та проведення тестування серед учнів, студентів, співробітників і просто друзів. Все, що потрібно - це придумати питання з відповідями і занести їх до бази даних.

Система "Твій тест" дозволяє:
 1. Створювати довільну кількість тестів з довільною кількістю питань.
 2. Створювати користувачів (тестованих).
 3. Призначати користувачам довільні тести з раніше створених.
 4. Повторно призначати вже пройдені тести і порівнювати результати.
 5. Створювати свій алгоритм аналізу результатів тестування знань.
 6. Переглядати результати тестування по кожному користувачеві.

"Мой опрос"Ваш опросАнкетёр


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...