16.07.13

LearningApps - сервіс створення дидактичних матеріалів

Останнім часом все більш широке застосування у навчанні знаходять електронні дидактичні матеріали. Більшість з яких пропонується в готовому вигляді, без можливості внесення змін у зміст завдань, що створює значні труднощі у використанні цих матеріалів у освітньому процесі. У багатьох вчителів виникає бажання створювати власні дидактичні матеріали, які відповідають особливостям їх учнів і використовуваного в навчанні НМК.
У цьому їм допоможе сервіс LearningApps.
За допомогою цього сервісу будь-який вчитель, що має мінімальні навички роботи з ІКТ,  при бажанні може створити свій ресурс - невелику вправу для пояснення нового матеріалу, для закріплення, тренінгів, контролю на досить якісному методичному рівні.

Сервіс заснований на роботі з шаблонами (заготовками) для створення роботи. Тематика шаблонів різноманітна від роботи з картками до розгадування кросвордів і створення карт знань. Сервіс підтримує декілька мов (російська мова підтримується на окремих шаблонах при заповненні контенту). Для початку роботи необхідно зареєструватися.
Приклад електронного дидактичного матерsалу

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...