16.10.09

Як працювати у живому журналі

Працюємо у Живому Журналі

За цим посиланням також детально розписано, як створити акаунт в ЖЖ:
http://www.scribd.com/doc/6039597/

1. Зайдіть за посиланням https://www.livejournal.com/create.bml
2. Заповніть комірки, які будуть вам запропоновані, придумайте простий логін та надійний пароль, які необхідно запам‘ятати.
( натисніть «Включить LiveJournal Messenger позднее
Вы можете включить LiveJournal Messenger в любой момент на странице
настроек.»)
3. У налаштуваннях до свого журналу вкажіть місто та область, інтереси, коротко розкажіть про себе. Запишіть своє справжнє ім‘я, щоби було зрозуміло, чий це журнал. ( це не обов‘язково робити у приватних журналах)
4. Обов‘язково!!! Зайдіть після створення акаунту на свій e-mail, який ви вказали при реєстрації і підтвердіть за запропонованим посиланням свою згоду працювати. Якщо ви не зробите це, потім будуть труднощі у роботі.
5. Тепер, коли ві підтвердили свою згоду, переходимо до формування профілю, для цього зайдіть за посиланням «Изменить профиль»
6. В інтереси пропишіть, наприклад: «допитливість, метод проектів, навички мислення високого рівня, навчальне дослідження, початкова школа, проект "Росток", розвивальне навчання, цікаві запитання, інформативно-комунікативні технології, Інтел, школа, учні, комп‘ютер і т. д.» Після заповнення комірок, натисніть «Сохранить изменения»
7. Зайдіть за посиланням: http://community.livejournal.com/1komp_1uchen/profile Додайте цю спільноту у список своїх друзів. Перейдіть на профайли учасників спільноти, додайте «смотрителей» спільноти та 5-7 учасників до своїх друзів.
8. Поверніться до свого журналу, напишіть свій перший власний «Пост» (опублікування запису):
 Дайте йому назву
 Запишіть свої враження від дистанційного курсу
 До текстової інформації додайте фото або відео-файл (як це зробити, написано нижче)
 Обов‘язково: Помітьте запис Тегами: дистанційний_курс, враження, навчання ( за цими тегами ви зможете у подальшому легко знаходити потрібну інформацію)
 Необов‘зково: позначте місце, де ви знаходитесь та свій настрій
 Натисніть кнопку: Відправити
Можна також управляти доступом:
- Публікуйте приватно: Така позначка біля запису означає, що бачите його лише ви.
- Публікуйте лише для друзів: Позначка у вигляді замка означає, що запису можуть побачити лише користувачі, яких ви додали у список друзів. Ви також можете створити особливі групи друзів і обрати, яка з цих груп може бачити ваш запис.
Люди, які додали вас у список друзів, бачитимуть ваші записи у своїй стрічці друзів, якщо ви ваші налаштування це не забороняють.
9. Зайдіть до журналів своїх «френдів» ( учасників, яких ви додали у друзі)
10. Прочитайте їхній перший Пост, залиште свій коментар
11. Зайдіть у свій власний журнал, якщо хтось з ваших френдів прокоментував ваш запис, дайте відповідь на його коментар або просто подякуйте. Можливо, хтось відповів на ваш коментар, поцікавтесь цим. Всі коментарі ваших постів, а також відповіді на ваші коментарі, дублюються на e-mail, який ви вказали при реєстрації.
12. Зайдіть знову до Спільноти «1 учень – 1 комп‘ютер», знайдіть пост, який стосується виконання ваших завдань, прокоментуйте його, перечитайте коментарі інших учасників, дайте їм свої поради, висловте свою точку зору з приводу деяких коментарів. Намагайтеся бути доброзичливими та відвертими у спілкуванні. За бажанням можете написати свй пост як учасник Спільноти. Це робиться аналогічно тому, як ви писали Пост у власному Журналі.

Кожного дня заглядайте у свій Журнал. Ви можете змінити його зовнішній вигляд, дати йому цікаву назву, додати цікаві посилання та деякі банери. Тут же можна попрацювати над своїм юзер-піком ( або аватаркою). За бажанням він може бути або незмінним, або змінним для передачі якихось особливих емоцій. Для цього треба попрацювати з налаштуванням свої особистої інформації або профайлу.
Ваші записи у журналі стануть значно привабливішими, якщо ви будете додавати до текстової інформації фото, відео та цікаві посилання.


Більше

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...