18.11.09

SlickPlan - створення карт сайту та маршрутних схем

SlickPlan представляє собою веб-генератор дизайну карт сайтів і схем маршрутів. Утиліта була розроблена на PHP / MySQL та jQuery. Вона була розроблена, дуже унікальним в розумінні, дизайнером і розробником, але їй зможе користуватися кожен, кому буде потрібно швидко і професійно спланувати карту сайту.
Єдиною і основною функцією утиліти є надання безкоштовної можливості створення професійної карти сайту. SlickPlan не розрахована на якісь ще дизайнерські сервіси, вона повністю сконцентрована на створенні гарних і функціональних карт.


Реєстрація в сервісі дозволить вам зберігати власні проекти прямо у вашому профайлі, що означає, що вам не потрібно завжди тягати їх з собою і стежити за їх збереженням. Усі ваші проекти будуть у вас в руках відразу після авторизації в сервісі.


Після заповнення полів реєстрації і натискання на кнопці "Create Your Account" на електронну скриньку приходить лист активації акаунту із посиланням, на яке треба натиснути і продовжити роботу із сервісом, увівши електронну адресу і пароль.
Для створення нового проекту карти треба натиснути кнопку "Create a New Sitmap".Після чого з'явиться заготовка із першим блоком "Home" , до якого додаються блоки другого, третього і т.д. порядку.


 Властивості SlickPlan:

  • Необмежене створення карт сайтів.
  • Відправлення прямих посилань на HTML-карту сайту вашим клієнтам.
  •  Експорт карт в PDF-формат.


  • Ясний і доступний інтерфейс.
  • Генератор HTML-навігації.
 Даний сервіс не зберігає карти, в яких текст написано українськими літерами, тому краще створювати їх латиницею.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...