19.11.09

Корисні Twitter-інструменти (продовження)

Twitpaper - Twitter теми, фони і макети

Twitpaper є декоративний спосіб показати вашу особистість друзями, родині та іншим. Twitpaper пропонує великий вибір тем, фонів, макетів.


TwitVid - Поділіться відео на Twitter

TwitVid - це простий спосіб обмінюватися відео на Twitter. Ви можете завантажити з комп'ютера, або по електронній пошті відео з мобільного телефону. Скоро можна буде додавати запис Веб-камера.Tweepler - Організуйте Tweeps

Tweepler є простим, більш приємний спосіб обробки ваших нових Twitter-послідовників. Перегляд списку нових послідовників їх класифікація і деякі дії, наприклад Ignore.


Twtjobs
 
Twtjobs - це бізнес-інструмент, який допоможе здобувачам і роботодавцям підключитися через Twitter. Ви можете створити свій "щебет Резюме" і роботодавці можуть опублікувати вакансію. Щоб подати заявку на роботу, просто введіть своє ім'я Twitter.


Twindexx

Twindexx - це спосіб знайти найкращі і яскраві щебети на основі рекомендацій, інших осіб та спільних інтересів. Ви можете знайти найбільш відповідних людей, щоб з'єднатися з ними і подивитися, з ким вони з'єднуються.


Free Twitter Designer - Створи свій власний Twitter фон

Тепер  ви можете налаштувати ваш щебет фон, як ніколи раніше. Ця програма допоможе вам створити вільний фон Twitter, які мають однаковий зовнішній вигляд, як зробили ті професійні графічні дизайнери. Це простий у використанні, і краще за все, це безкоштовно.


Tweepz

 Tweepz - являє собою пошукову систему, яка допоможе вам знайти і виявити цікавих людей на Twitter.

Twesents - Надсилайте віртуальні подарунки для ваших друзів Twitter

З Twesents ви можете відправити солодкі і милі віртуальні подарунки своїм друзям Twitter. Просто виберіть подарунок, вибреріть одержувачів і відправте його. От як все просто.
 

Twitlet - простий шлях

Twitlet являє собою JavaScript-закладку для відправки швидких оновлень Twitter. Вам не потрібно, реєструватися для облікового запису для використання з Twitlet.


BackgroundsGallery - Виставка унікальних Twitter фонів

Twitter Backgrounds - унікальна галерея фонів Twitter представлена і рекомендована користувачами Twitter. Черпайте натхнення, голосуйте за обраного або знайдіть дизайн.

Twttrip - простий організатор подорожей

Куди ти підеш далі? Поділіться своїми планами поїздки з вашим tweeple.
 

Tweet3 


Tweet3 - Управління однієї або більше рахунків Twitter.


TwTip

TwTip створили бот, який отримує всі нові Tweets і вибирає кращий цінні поради для вас. Завдяки прекрасній і простий інтерфейс, ви можете легко знайти Tweet поради з будь-якого предмета, як Photoshop, Macintosh, і навіть для приготування їжі та здоров'я.


BubbleTweet - Додати повідомлення відео на Вашу сторінку Twitter

BubbleTweet давайте відео-повідомлення на вашій сторінці Twitter в лічені секунди. Просто натисніть ваш
Twitter ім'я користувача і додайте спливаюче відеозвернення до своєї сторінки.


Twitrans - переклад вашої Tweets будь-якою мовою 

Швидкий переклад вашого Tweets прямо з вашого Twitter рахунка, відправивши RM (Відповідне повідомлення) на @ twitrans з джерелом і цільовою мовою і повідомленням для перекладу.


 Twtpoll - опитування в Twitter

Twtpoll просте
App для обстеження / опитування у Twitter. Введіть 140 символи питання, введіть декілько варіантів відповідей і вставляйте їх у своєму блозі.

Tweetree - Twitter з повним переглядом

Tweetree ви можете бачити  посади людей відповідаючи в контекст і багато зовнішніх даних, як twitpic фотографії, відео YouTube тощо. Ви можете побачити їх прямо в потоці без необхідності натискати через кожне посилання вашим друзям пост.MyTweetSpace - Налагодження & марки вашого Twitter профілю

Ви коли-небудь хотіли створити бренд вашого Twitter профілю, але або не мали часу або знаєте, як зробити це в Photoshop або Gimp? З MyTweetSpace ви можете легко це зробити.


 Twilert

Twilert є додатком Twitter, яка дозволяє отримувати регулярні оновлень по електронній пошті про Tweets і містить ваш бренд, продукт, послугу, ключове слово.


Twistory 


Twistory - бережіть вашe історі Twitter.


iTweet


iTweet веб-2 - новий інтерфейс для Twitter.

FeedTweeter

 Feedtweeter - сервіс, який дозволяє вам створити RSS посилання на ваш Twitter. Основному це система, яка відстежує канал RSS і процеси, що будь-які нові елементи, які відображаються.


Twitterfone - відправляти повідомлення з голосом

TwitterFone- це безкоштовний сервіс, який дозволяє оновлювати щебет канал за допомогою вашого голосу з будь-якого мобільного або стільникового телефону. Ви говоріите і вішаєте трубку. Через деякий час, ваше повідомлення буде розміщено на Twitter.


TweetCube - Обмін файлами по Twitter

Tweetcube - дозволяє спільно використовувати файли на Twitter. TweetCube є 100% вільний, але максимальний розмір файлу, який ви можете завантажити в даний час 10 МБ. Ви можете завантажувати будь-яку кількість файлів, скільки хочете. Старі файли видаляються після 30 днів.


Також можна скористатися Twitster , Twub

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...