12.08.12

Робота з файлообмінним сервісом Rapidshare
Rapidshare (сайти rapidshare.de та rapidshare.com) - файлообмінник, сервери якого фізично розташовані у Швейцарії і який фінансується за рахунок продажу реклами і преміум-акаунтів (англ. premium accounts). Власник Rapidshare, німецька компанія RapidShare AG, заявляє, що їх файлообмінник є найбільшим в світі і вказує, що його масив жорстких дисків має сумарну ємність близько 4,5 ПБ, а канали - пропускну здатність 240 Гбіт / с. Останнім часом з'явилося безліч подібних файлообмінник з іменами виду Rapidshare. <Зона> (наприклад, rapidshare.ru та інші), що наочно демонструє популярність німецького сервісу. Для безкоштовного скачування файлу необхідно перейти по отриманому посиланню, натиснути на сторінці кнопку «DOWNLOAD» (Рис.), почекати від 10 до 300 секунд (час залежить від розміру файлу, його популярності та трафіку з IP користувача) і завантажити файл. Для комфортного скачування необхідно придбати преміум-акаунт RapidPro!. Гідність преміум-облікового запису в тому, що немає обмеження на кількість потоків скачування файлу, є можливість продовжити скачування після обриву зв'язку і качати файл можна з будь-якого IP, незалежно від того, з якого IP було отримане саме посилання.

Для того, щоб завантажити файл на файлообмінник Rapidshare (http://rapidshare.com) треба зареєструватися. У правому верхньому куті головної сторінки сервіса знаходимо кнопку «REGISTER». Натиснувши на неї отримуємо форму реєстрації, яку треба заповнити своїми даними. Самий останній пункт - це угода з правилами сайту. Потрібно поставити там галочку і натиснути на кнопку «REGISTER» (Рис.).
 

Процедура майже завершена. Залишилося пройти аутентифікацію. Для цього заходимо в свою поштову скриньку вказану при реєстрації, знаходимо лист від «Rapidshare» і клікаєм по посиланню, яке вказано у ньому. Після чого за потреби підправляємо дані аканту, у тому числі можна нарешті обрати мову інтерфейса (н-д, російську). Після реєстрації можна завнтажити файл, натиснувши на кнопку «Загрузчик», що знаходиться у нижньому лівому куті сторінки. Після чого система автоматично визначить чи увійшов користувач у систему і відобразить вікно для завантаження файлів (Рис. ). У ньому треба нстиснути кнопку «Выделить файл». Після того, як було обрано файл, завантаження почнеться автоматично. Після завантаження файлу можні знайти його у «Менеджер файлів» (RapidShare Manager) і у «Мой RapidShare».
 
 Відразу після завантаження файлу користувач отримує посилання, яким можете поділитися з іншими користувачами, які не зареєстровані у RapidShare, проте можуть його завантажити. Також це посилання можна отримати зайшовши у «Мой RapidShare» і натиснувши на «Менеджер файлов» (Рис. ). У RapidShare можна завантажений файл використовувати спільно з іншими користувачами. Для цього треба вибрати потрібний файл і натиснути на помаранчевій іконці «Совместное использование файлов с друзями» нагорі. Після цього треба обрати, яким чином буде використовуватися спільно цей файл (через Email, Facebook, Twitter, вставка як HTML- / BB-код)), і підтвердити це, натиснувши на «СЛЕДУЮЩИЙ».
 

 Якщо у RapidShare завантажити музичні та відео-файли у форматах mp, ogg, oga, wav, mp4, flv та ін., то можна їх прослуховувати або переглядати у вбудованому MediaPlayer'і.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...