10.08.10

Як завантажити фото в Твіттер?

Новачкам у Твіттері відразу може бути не зрозуміло як можна завантажити фото. Є кілька варіантів.

Перший


Це можна зробити за допомогою сторонніх сервісів. Наприклад, це twitpic.com. Якщо ви зареєстровані у Твіттер, то у Twitpic натискаєте Login or Create an Account. Після чого з'явиться запит про синхронізацію вашого тві-акаунту з акаунтом на Twitpic.

An application would like to connect to your account
The application Twitpic by Twitpic Inc would like the ability to access and update your data on Twitter. This application plans to use Twitter for logging you in in the future. Sign out if you want to connect to an account other than twketrin.
Allow Twitpic access?
Натискаємо кнопку Allow.

Ось відео (рос.) по роботі з Twitpic.Як буде виглядати результат завантаження в Твіттер? Фото буде представлене у вигляді твіта з посиланням на картинку. Тобто ви публікуєте фото в twitpic.com, а він автоматично публікує посилання на фото і підпис у Твіттер. останнім часом на Twitpic додано можливість відміни пулікування у Твіттер, отже ви можете користуватися ним як фотархівом.

Другий

Ви можете завантажувати і публікувати фото в режимі реального часу з мобільного телефону.
Для цього у вас має бути телефон, що підтримує таку функцію. Наприклад, у мене в мобільному є можливість відправки фото у blogger. Я налаштувала кроспостинг зі свого  мобільного блогу у Твіттер.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...