01.02.10

5 сервісів для обміну миттєвими повідомленнями

Існує велика кількість способів спілкування в Інтернет, від різних сервісів обміну миттєвими повідомленнями (MSN Messenger, Skype), форумів, мікроблогів до соціальних мереж. Іще одним способом спілкування є онлайн чати, які можна використовувати без використання певної платформи, сторонніх розробників. Ви зможете обійтися стандартним браузером і Інтернет-з'єднанням.

Наведемо для прикладу 7 простих у використанні та безкоштовних чатів для обміну миттєвими текстовими або відео-повідомленнями:1. BabelWith.Me - забезпечує можливість спонтанного спілкування в групі з незвичайною особливістю: воно здійснює синхронний переклад діалогу з 45 мов, дозволяючи необмеженій кількості носіїв різних мов брати участь в бесіді.


2. BoostCam створює двосторонній канал відео-обміну одним натисканням на кнопку, без встановлення додаткових модулів.


3. TinyChat - можливо, найпопулярніший інтерактивний додаток. Підтримує пересилання як текстів, так і відео, причому, надійний у роботі. Він забезпечений інтерфейсом API для автоматичної генерації каналів спілкування, що дозволяє зручно поєднувати його з програмним забезпеченням сторонніх розробників.4. Ubiqq - система обміну миттєвими відео-повідомленнями для 2 користувачів. Просто підключіть підтримку додатком вашої камери і мікрофона без жодних додаткових налаштувань.5. Disposible Chat - ще одне просте додаток для необмеженої кількості учасників бесіди. За бажанням можна захистити сторінку паролем, щоб обмежити доступ сторонніх до вашого діалогу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...