04.02.10

Невідомі браузери

Ми звикликористуватися певними браузерами, бо багато про них чули: Firefox, Internet Explorer, Opera, Chrome. Проте є достатня кількість невідомих, проте достатньо якісних браузерів, використання яких зменшує проникнення на ваш комп'ютер вірусів.


Maxthon - це браузер зі значними можливостями конфігурації, у якому ставка зроблена на безпеку. Він має вбудований інструмент Ad Hunter, який блокує більшість рекламних оголошень, а також перешкоджає шпигунським, шкідливих програмах та проникненню вірусів. Браузер надає найширші можливості по ручному налаштуванню (можна вибирати між різними меню, «гарячими» клавішами, альтернативними іменами, панелі управління і покажчиками миші, а також між більш ніж 1400 плагінами для додаткової функціональності). У програмі є фільтри, які можуть блокувати небажаний або образливий вміст.

Серед інших функцій Maxthon можна виділити вбудований інструмент знімка екрана, пошук дзеркал для більш швидкого завантаження сторінок, вбудована стрічка новин, онлайн-сервіс додавання сайтів в обране, вдосконалені правила для проксі-сервера і функція «anti-freeze». Крім плагінів, тим, наборів фільтрів, браузер дає можливість зробити свій індивідуальний профіль для роботи онлайн. Батькам, які дбають про діяльність в мережі своїх дітей, сподобається інструмент батьківського контролю.

Поточна версія релізу: 2.5.11 (також доступна класична версія 1.6.5).
Операційні системи: Windows.


Sleipnir - дуже популярний в Японії. Це браузер з дуже різноманітними можливостями налаштування, що дозволяє забезпечити швидкий і стабільний зв'язок, незважаючи на персоналізацію. Для нього доступні теми та плагіни, які дозволять Вам поміняти дизайн і параметри програми як душі завгодно. Як і всі хороші браузери, Sleipnir має високий рівень безпеки і дружній інтерфейс і дозволяє використовувати закладки.

Поточна версія релізу: 2.9.2.
Операційні системи: Windows 98 і більш пізні версії.Swiftfox - оптимізований апгрейд браузера Firefox, який більш швидкий і прогресивний, ніж його прототип. Програма працює з плагінами Firefox, що значно розширює її можливості. У цілому для користувача інтерфейс нагадує Firefox, проте, він більш мінімалістичний і не захаращений зайвим функціоналом. Більшість додаткових можливостей компенсує те, чого не дає Firefox.

Поточна версія релізу: 3.5.6.

Підтримувані ОС: Linux.

Lunascape - це перший і єдиний у світі браузер, що працює відразу на трьох платформах. І дійсно, це гібридний браузер, що запускається на Gecko, Trident і WebKit. Програма підтримує плагіни і додатки для Firefox і Internet Explorer в тій же мірі, як і для своєї платформи. Браузер працює швидше, ніж конкуренти, при цьому він легший.

Якщо Вам доводиться постійно перемикатися між браузерами (наприклад, проводячи тестування на крос-браузерну сумісність при розробці веб-дизайну або використовуючи аддони, доступні тільки на Firefox або Internet Explorer), Lunascape створений для Вас.

Поточна версія релізу: 6.0.1.
Підтримувані ОС: Windows.


Konqueror поєднує в собі можливості веб-браузера, локального та віддаленого файл-менеджера і універсального переглядача, що дозволяє Вам відкривати документи без запуску інших програм. Він заснований на відкритому коді і сумісний зі стандартом HTML 4.01. Браузер працює з плагінами для Netscape (наприклад, для Flash або RealVideo), а також у ньому є вбудована підтримка FTP і WebDAV.

Підтримувані ОС: Linux.
SeaMonkey розроблений компанією Mozilla і являє собою набір інтернет-додатків «все включено». Хоча сам браузер в складі SeaMonkey досить стандартний і нагадує Firefox, відмінність у тому, що він інтегрований з електронною поштою, новинними групами, HTML-редактором, IRC-чатом та інструментами веб-розробок. Електронна пошта має функцію закладок і підтримує теги і альтернативні способи перегляду для кращого пошуку і читання листів. HTML-редактор візуалізує CSS і видає динамічне зображення і можливість зміни розміру. Для веб-розробників цікавим може виявитися відладчик javascript і DOM-менеджер.

Поточна версія релізу: 2.0.1.
Підтримувані ОС: Windows 2000 і вище, Mac OS X 10.4 і вище, Linux


Flock був створений саме з метою зробити управління вашою діяльністю в соціальних мережах за допомогою браузера простіше. Найглибше під Flock опрацьовані технології комфортного перебування в соціальних мережах завдяки спрощенню процедур викладання файлів і їх приміщення в широкий доступ. Програма прямо інтегрована з Facebook, Gmail, Digg, YouTube, MySpace, Flickr, Twitter, WordPress, Blogger, Delicious, Bebo, TypePad, Picasa і іншими сайтами. Спеціальні можливості включають колонки користувачів, медіа-панель (для пошуку та перегляду фото і відео на ваших улюблених сайтах), вбудовані інструменти стрічки новин, завантаження фотографій, редактор блога і багато інших. Існують додаткові додатки і теми, доступні для скачування.

Поточна версія релізу: 2.5.
Підтримувані ОС: Windows, Linux, Mac OS X.

Stainless - був створений як відповідь Google Chrome. Він використовує багатопроцесорну архітектуру, як і Chrome, однак при цьому має деякі унікальні функції. Одна з найцікавіших можливостей - здатність заходити на один сайт під двома різними логінами, які будуть рознесені по двом віконам.

Поточна версія релізу: 0.7.5.
Операційні системи: OS X Leopard і Snow Leopard.


Отже, обирати вам яким браузером користуватися, залежно від ваших потреб і бажань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...