20.02.10

Cacoo - спільне створення схем

У кількох статтях розповідалось про онлайн дошки. Ще один інструпент для спільного створення схем і діаграм - Cacoo.


Після реєстрації та авторизації на сайті користувач може починати працювати із сервісом.

На панелях Cacoo доступні кнопки додавання графічних елементів (лінії, фігури, стрілочки, маленькі картинки комп'ютерів, будинків), а також модулі для створення навіть складних схем.


Після додавання на сторінку текстового фрагмента або графічного примітиву, користувач може внести до нього потрібні корективи. Наприклад, змінити колір, накреслення (курсив, жирний, підкреслений), додати тінь, вибрати розташування декількох об'єктів.

 Cacoo підтримує одночасну (в реальному часі) роботу. Декілька користувачів можуть правити одну схему в той же час. Це так, ніби всі користувачі знаходяться в одному приміщенні та працюють разом.

Ви можете спілкуватися з тими, хто редагування шляхом додавання коментарів до діаграми.


За допомогою Cacoo можна створювати привабливі схеми, які вставляються у веб-додатки такі як вікі і блоги. При чому зготом при зміні схеми графічні вставили автоматично оновлюється. Немає необхідності завантажувати схему кожного разу після її оновлення.


У Cacoo є історія всіх змін. Ви можете повернутися до початку, або відмінити якісь дії, що невірно зроблені тими, хто працював над схемою.

Ви можете створити декілька листів, а також керувати пов'язаними документами разом. Встановивши фон як універсальний можна домогтися більш ефективного веб-сайту макетів.

На відео показаний роцес можливої роботи з Cacoo.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...