16.04.10

Створення форм HTML в режимі онлайн за допомогою Formsite

Якщо ви хочете створювати інтерактивні HTML-форми для збору даних або проведення досліджень, Formsite цілком може вам стати в нагоді. Formsite дозволяє вам конструювати форми різного призначення. За допомогою Formsite створювати інтерактивні форми професійного рівня, а також викладати їх на сторінку можна за лічені хвилини.
Вам надається набір готових шаблонів, які ви можете використовувати для виготовлення форм, або ж, вибравши відповідний інструмент, ви отримаєте можливість створювати власні форми, що відповідають саме вашим потребам. Після введення вашої форми в дію і звернення до неї користувачів, ви зможете аналізувати статистику, що описує результати її роботи, і завантажувати ваші дані для обробки в режимі оффлайн.

Безкоштовна версія Formsite безстрокова, але вам доведеться обмежитися п'ятьма формами, (до 50 пунктів у кожній, до 10 підсумкових результатів на кожну, 100 заповнень на місяць), а загальний розмір файлу не повинен перевищувати 50 МБ.

Основні особливості Formsite:


Кредитні карти: Ви можете створювати форми для операцій з кредитними картами та розміщення замовлень, через які можна підключатися до деяких платіжним шлюзів, наприклад, Paypal і Google Checkout. Є функції автоматичного підсумовування, обчислення, обліку відсотків і знижок. Formsite управляється кодами SSL, забезпечуючи надійне середовище для виконання операцій з кредитними картами.


Функція Save & Return: Formsite дозволяє користувачам зберігати частково заповнені форми, щоб повернутися до них пізніше, завершити процес їх заповнення і відправки. У кожного користувача свій окремий рахунок у системі, і доступ тільки до власних даними.
Захист: Сервіс Formsite дозволяє створювати захищені форми, забезпечує надійний захистіть матеріалів та результатів, використовуючи шифрування конфіденційних даних.

Вкладення: Formsite дозволяє вам приєднувати файли своїх відповідей, а також обмежувати розмір файлів.

Тести Тьюрінга: Сервіс Formsite приховується від спаму за допомогою тестів Тьюрінга, тому в якості результатів ви отримаєте тільки перевірені дані.
Розбиття на сторінки: Formsite надає вам можливість відображати довгі форми у вигляді багатосторінкових документів, а вашим користувачам - зберігати їх окремі фрагменти.

Умовні оператори: Formsite дозволяє вам контролювати порядок виконання команд при обробці ваших форм і змінювати його більш зручним для вас чином через використання умовних операторів, щоб ви могли відображати / приховувати різні опції, а також перенаправляти користувача на інші сторінки, залежно від його дій.

Графічне подання даних: Formsite дозволяє вам переглядати отримані результати в графічному вигляді, що полегшує вивчення ваших даних. Вони групуються і піддаються статистичному аналізу, виходячи з відповідей ваших респондентів.
Завантаження результатів: Formsite надає вам можливість завантажувати результати для обробки даних вручну або для їх імпорту в середовище будь-якого іншого застосування. Крім того, є функція завантаження вкладень разом з результатами.
Повідомлення електронною поштою: Formsite дозволяє вам відправляти повідомлення або результати по електронній пошті, а також варіювати вміст цих поштових відправлень. Через Formsite можна також підтверджувати отримання повідомлень від ваших користувачів.

Публікація на веб-сайті: Не вдаючись до додаткового програмування, за допомогою Formsite вашу форму або опитувальний бланком можна опублікувати на веб-сайті.
Малюнок/логотип: Можна завантажити свій власний логотип FormSite.

Здійснити оплату користувачі можуть через PayPal, Google Checkout, Authorize.net. Також сервіс легко інтегрується у систему Salesforce.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...