27.12.09

5 веб-сайтів для он-лайн обробки зображень

Це список найбільш простих у використанні веб-сайтів, але він може стати незамінними як для виконання в роботі, так і для проведення дозвілля. Сподіваюся, веб-дизайнери оцінять їх по достоїнству, хоча вони також стануть в нагоді і сподобаються офісним працівникам, керівникам, студентам, користувачам домашніх ПК і т.д.

Більшість з них не надто широко відомі, але дивують різноманіттям своїх можливостей. У цьому списку 5 веб-сайтів для онлайн обробки (обрізання і масштабування) фотографій та інших зображень в три простих прийоми. Подивіться самі і поділіться з нами вашою думкою про них.

1. Cut My PicНадзвичайно корисний і простий у використанні сайт для обрізки ваших зображень і накладення на них ефекту тіні в три простих прийоми.

2. rsizr.comДуже простий ресурс масштабування зображень, що відразу попросить у вас завантажити будь-яке зображення.3. Resize Your ImageResize Your Image - ще один простий веб-сайт для обрізки, повороту і масштабування картинок.

4. PixenatePixenate - фото-редактор, найбільш придатний для студій фото-друку і вузлів фото-обміну. Може здійснювати обрізку, додавання ефектів і контексту.

5. Quick ThumbnailНайшвидший спосіб виконати масштабування ваших фотографій і картинок. Від вас потрібно лише вибрати файл зображення, задати параметри масштабування і натиснути Resize. Ваша картинка буде завантажена на сервер, а після виконання масштабування ви отримаєте її варіант(и) в зручному компактному вигляді. Швидкодія досягається за рахунок одночасної генерації зображень різного масштабу, а також здатності ресурсу збільшувати зображення.

1 коментар:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...